Blog

Як і чим годувати собаку або кота, якщо Ви весь час на роботі?

27
Дек

Багато сучасних людей настільки завантажені роботою, що вдома майже не з’являються. Однак це не привід відмовляться від ідеї завести собаку чи кішку. Життя стає куди приємнішим, якщо щовечора Вас зустрічає на порозі привітний улюбленець. Кілька хвилин спілкування з тваринкою лікують від стресів та депресій набагато краще, ніж регулярні походи до психолога. А виробники електроніки з усіх сил намагаються догодити зайнятим людям, в яких є домашні тварини. Автоматичні годівнички, поїлки, «розумні» туалети для чотирилапих – усі ці пристрої суттєво полегшують життя тим, у кого вдома живе песик чи котик.

Де придбати смачний і корисний корм для домашнього улюбленця?

Ну а щоб не доводилося щоранку задаватися питанням, чим би нагодувати улюбленця, радимо закупати собачу чи котячу їжу в магазині petslike.net. На відміну від людей, яким потрібен різноманітний раціон, тварини можуть щодня їсти одне й те ж, їм подібне одноманіття не набридає. Головне, щоб їжа була здоровою, містила достатню кількість вітамінів і мікроелементів. Саме такий корм продають у «Petslike». Тут можна закупити і якісний корм українського виробництва, і найкращі зразки зарубіжних товарів. Дуже радує те, що при замовленні на суму від 250 грн товар доставляють безкоштовно у будь-який населений пункт України, на додачу ще й накопичувальна знижка для кожного клієнта діє. На вигоду довго чекати не доведеться: уже на перше замовлення Ви отримаєте 3% знижки! Власники домашніх тварин доволі часто відзначають, що гора корму, насипана в миску на цілий день – це не найкраща ідея для годування. Одні собачки і котики з’їдають цю купу корму за раз, а потім ходять голодними і скавучать до приходу господаря, а інші ігнорують їжу, тому що вже за кілька годин на повітрі вона втрачає свіжість і пахне, на думку тварини з гострим нюхом, не так, як треба.

Купуйте їжу для собаки чи кота і завантажуйте в годівничку з таймером

Для таких примхливих улюбленців гарним виходом стане придбання автоматичної годівнички. Ви завантажите туди корм, отриманий з «Petslike», а потім електронний пристрій видаватиме його тварині у запрограмований час. Виробники електроніки навіть випускають годівнички, які розраховані на кілька різних видів корму, тож можна поекспериментувати, закупивши на сайті «Petslike» ряд смаколиків для собачки чи котика. Є й годівнички з функцією магнітофону: вони відтворюють записане вами повідомлення, закликаючи улюбленця до їжі Вашим голосом. Є котики й собачки, які не люблять пити молоко чи воду з миски: сама природа підказує їм, що стояча рідина – не найкращий варіант для пиття. Таким примхливцям, які весь час намагаються підставити голову під кран, з котрого крапає вода, купують електронні поїлки, що видають рідину струменем. Як бачимо, нині існує дуже багато різноманітної електроніки, яка полегшує життя зайнятим власникам тварин. Єдине, що залишається незмінним у цьому мінливому світі, – це вимоги до натуральності та якості собачого і котячого корму.